3-22-2014 SLAM Season Opener
Combined Low Gross/Low Net of 3 Results
CLICK HERE

















S
outh Lakes Association of Men
Member Guest – Best Ball/Scramble
November 9th, 2013
Results:
1st Place – Brent Orr / Steve August – 63.25
2nd Place – Jim Robinson / Gary Maledon – 63.50
3rd Place – Terry Tarwater / Chase Ransom – 63.75


Closest to the Hole Winners:         
#2 – Jim Denovo
#6 – Brian Bridges
#13 – Jim Robinson
#17 – Terry Tarwater

Skins:
#2 – Cooper / Denovo
#3 – Thompson / Kastelic
#4 – Bridges / Davis
#8 – Cooper / DeNovo
#16 – Orr / August

$40 Lucky Drawing Winners:
     Mark Kinney                 Arthur Richey
Bill Thompson               Steve Upton
          Sonny Davis                   Bryan Lunger        Karsten Fishe
r




South Lakes Association of Men
2-Man Blind Draw Scramble
October 19th, 2013

1st Rod Rist and Les Rogers  62.25
2nd Brian Bridges and Kent Inouye  62.25
3rd Bryan Lunger and Jim Denovo  63.25

Skins
Hole #2  Orr/Chambers
Hole # 11  Rist/Rogers
Hole #16  Lunger/Denovo

S
outh Lakes Association of Men
Beat the Pro Event on September 7, 2013

The Pro Corey Clarkin shot 74

Today’s Winners are:

Tim White-65                     Chuck Kiehl-70
Harry Lowery-63                Jerry Roley-67
Mark Kinney-72                 Bill Fisher-69
Les Rogers-70                     Jim Denovo-66
Rod Rist-73                          Ron Creason-71
Jim Robinson-73                Terry Tarwater-69
Brian Lunger-72

 
Skins Winners
Ron Creason-Holes 8, 10 and 14
Rod Rist-Holes 3 and 7
Jim Robinson-Hole 6
Kyle Bersche-Hole 12


South Lakes/LaFortune Senior Men’s Association
Shamble #2
Friday, August 30th 2013
Results: 

A FLIGHT

1st   Place    T. Zimmerman    J. Curtis      B. Blake
2nd Place     J. Kelsey     C. Stikl       F. Russell
3rd  Place    M. Payne    R. Davis   P. Hockett      J.D. Smith
 
B FLIGHT
 
1st   Place    G. Klein    D. Slagl    B. Tennant    R. VanLaere
2nd Place    B. Chapin  L. Ott       L. Stubbs       B. Thorne
3rd  Place    J. Davis      J. Gagliardi    D. Keaton      J. Pitts

 

 






South Lakes Association of Men
2-Man Modified Scotch
August 10, 2013
Results:

1st Place – Tim White / Ron Kelly – 59.3
2nd Place – Steve Chambers / Dale Cooper – 61.4
3rd Place – Sonny Davis / Brian Bridges – 63.5
4th Place – Don Wheeler / Brad Fisher – 65
 

Closest to the Hole Winners:
#2 – Brent Bridges
#6 – Sonny Davis
#13 – Brian Bridges
#17 – Rick Hart




South lakes association of men
Pairings For Club Championship 
EVENT: Club Championship Day 2     DATE: 7-14-13

1.  7:00 A                           7. 7:40 A                   
a.Bill Upton                        a.Aaron McKinney                                        
b.Tim Ophoff                     b.Brent Bridges                                                               c.Chuck Kiehl                    c.Brent Forth                                                  
d.Matt Headrick               d.Glen Hard               
 
2. 7:08 A                            8. 7:48 A                   
a.Jerry Roley                     a.Kyle Dyer                                        
b.Kyle Berche                    b.Sonny Davis                                    
c.Mike Jacobsen                c. Brian Bridges                                             
d.Charlie Rambo                d.Gary Maledon                                             
                                         
 
3. 7:16 A                             9. 8:00 A                                  
a.Tim White                        a.Bill Fisher                                       
b.Harry Lowery                  b.Kent Inouye                                                                 c.Arthur Richey                  c.Ron Creason                                               
d.Larry Apathy                   d.Don Wheeler                                               
                                                           
 
4. 7:24 A                             10. 8:08 A                
a.George Hooper                 a.Steve Upton                                     
b.Dale Cooper                      b.Jim Robinson                                              
c.Steve Chambers                c.Brad Fisher                                     
d.Jim Denovo                                                                                     
                                                           
5. 7:32 A                             11. 8:16 A           
a. Hugh Dunagan                 a.Jason Gulley                                   
b.Brian Garcia                     b.Patrick West                                    
c.Ron Kelley                        c.Rod Rist                                                       
d.Mak Kinney                      d.Terry Tarwater 



S.L.A.M 2-Man Low Net
May 11th, 2013
1st  Mike Jacobsen/Don Bradford  130
2nd Brent Bridges/Kyle Dyer            138
3rd  Harry Lowery/Joe Piantanida   139
4th  Don Wheeler/Ron Creason       139

1st  Terry Tarwater/Brad Fisher    146(gross)
 
SKINS
Wheeler/Creason  #1, 12, 14 
Tiger/Lunger           #2 
Orr/Kiehl                  #5  
Stanton/Foster        #7
Lowery/Piantanida #9
Jacobsen/Bradford #16

ONE-PUTTS
1st  Harry Lowery
2nd Bryan Lunger
3rd Kyle Dyer



South Lakes Association of Men
ABCD Individual Net
South Lakes G.C.  -  04/20/2013

A – Flight
          1st Place – Tim Tiger - 69
          2nd Place – Jim Robinson - 70
          3rd Place –  Brent Forth - 71

B – Flight
          1st Place – Hugh Dunagan - 68
          2nd Place – Don Wheeler - 69
          3rd Place – Sonny Davis - 72

C –Flight
          1st Place – Jim DeNovo - 65
          2nd Place – Brent Bridges - 67
          3rd Place – Mark Kinney - 69

D –Flight
          1st Place – Ryan Dunn - 63
          2nd Place – Dale Cooper - 67
          3rd Place – Chuck Kiehl - 71


 

South Lakes Golf Course

Saturday April 6th, 2013

 

Wright Christian Academy Golf Tournament.

 

1st place  58  Paul Boullion, Greg Holley, Andy Tielenthaler, Ryan Neely

 

2nd Place  59  Sonny Davis, Brian Bridges, Jim Carlson, Jeff Carlson

 

3rd Place  60  Alberto Miranda, Jake Somners, Clarke Fisher, Tyler Adamson

Closest to Pin #2  Ryan Neely
#6  Ryan Neely
Longest Putt #12  Jerry Myers
Longest Drive #9  Tyler Adamson



South Lakes Association of Men
ABCD Low Gross
South Lakes G.C.  -  03/09/2013

A – Flight
          1st Place – Rod Rist
          2nd Place – Jason Gulley
          3rd Place – Jim Robinson
          4th Place – Tim Tiger

B – Flight
          1st Place – Glen Hard
          2nd Place – Brad Fisher
          3rd Place – Les Rogers
          4th Place – Brent Orr
C –Flight
          1st Place – Bill Cooper
          2nd Place – Tim White
          3rd Place – Brian Garcia
          4th Place – Aaron McKinney






South Lakes Associaton Of Men

       2 Man Shamble

November 10, 2012

1st  Terry Tawater and David Bradford

2nd  Arthur Richey and Alan Winford
3rd  Brent Orr and Steve August
4th  John McCormick and Ryan Dunn


South Lakes Association of Men
2-Man Blind Draw Scramble
October 20, 2012

Results:

1st Place – Dwayne Herndon/Ron Kelly – 59
2nd Place – Brent Orr/Rod Rist – 60.5
3rd Place – Jim DeNovo/Brad Fisher – 62.25
4th Place – Ryan Dunn/Brian Bridges – 62.5
5th Place – Bill Fisher/George Hooper – 63.25

Closest to the Hole Winners:
#2 – Rick Hart
#6 – Rod Rist
#13 – Brent Orr
#17 – Mark Eberhard

Skins:
#10 – Bill Parker/Ron Creason
#16 – Steve Upton/Arthur Richey





South Lakes Association of Men
Beat the PRO Tournament
9/8/2012 South Lakes G.C.
Pro Corey Clarkin – Score = 72

WINNERS
Arthur Richey – 71
Ron Kelley – 69
Harry Lowery – 69
Ryan Dunn – 71
Dale Cooper – 69
Jim Robinson – 70
Terry Tarwater – 71 




South Lakes Womens Golf Association
9 Hole League
Beat The PRO Tournamnet
08/30/2012 – South Lakes G.C.
Pro Lyndsey Adams – Score = 38
Winners
Sandi Estes – 36               
Bridget Muller – 34
Pricilla Harris – 31
Gail Eshom – 35
Faye York - 34
Merry Porter – 36
Terryl Quinn – 36
Joyce Smith – 37
Joann Blohm – 36
Lois Voeller – 37
Mary McIlhaney – 37
Debi Lewis – 36
Wanda Vint – 34 



South Lakes G.C. Aug 11th. 2012
South Lakes Association of Men
Scotch Twosome Golf Tournamnet

Results:

            1st Place – Rod Rist                            60.3
                               Ron Creason
            2nd Place – Terry Tarwater               62
                                 Jim Robinson
            3rd Place – Greg Paden                     62.4
                                Adam Deathrage
            4th Place – Jim DeNovo                    62.8
                                Don Bradford
            5th Place – Ryan Dunn                      63
                                Adam Harrole

Closest to The Pin Winners
            #2 – Bill Parker
            #6 – Brent Orr
            #13 – Don Bradford
            #17 – Tim White      

                         

Tulsa Women’s District
2 Women Best Ball (Net)
08-06-2012
South Lakes G.C.  -  Jenks, America
Results

Championship Flight
1st Place   Connie Kelsey          59
                 Janice Wyatt

2nd Place Pam Matthews         60
                 Pam Bonifield

3rd Place  Pattty Monroe         61 
                 Rhonda Agnew

A Flight
1st Place  Peggy Rider              60
                Cindy Eads

2nd Place  Teri Miller               60
                  Judy Stephens

3rd Place  Pam Boyd                61
                 Carol Bowles

4th Place  Peggy Douglas         62
                 Jean Linke 
B Flight
1st Place  JaniceDahl                59
                Linda Hancock

2nd Place  Patti Schaffer         61
                  Patsy Grimes

3rd Place  Lorene West            64
                 Elaine Clawson

C Flight
1st Place  Claudia Trompeter  59
                Dedee Krueger

2nd Place  Sue Ellen Layton    59
                  Barabara Wade

3rd Place  Mary Mullins          60
                 Betty Neafus 



2012
SCSPGA Parent Child @ South Lakes G.C.
Par and Total Yardage By Division
Junior Tour Boys 9-11
- South Lakes Golf Course(Par: 71 Distance: 6413 Rating: 68.6 Slope: 113) 
 
============================================================
Results for contest Boys 15-18:
============================================================
 T1  David Potts    Tulsa, OK         33-32--65 -6
 T1  Dalton Rhoden  Ft Gibson         32-33--65 -6
 3   Kyler Brown    Bartlesville, OK  34-32--66 -5
 T4  Aaron Crawley  Tahlequah, OK     35-32--67 -4
 T4  Owen Brown     Sand Springs, OK  32-35--67 -4
 T4  Sajan Patel    Tulsa, OK         32-35--67 -4
 T4  Kyle Harding   Bartlesville, OK  35-32--67 -4
 T8  Harris Jones   Muskogee, OK      33-35--68 -3
 T8  Max Griffin    Tulsa, OK         34-34--68 -3
 T8  Dalton Stone   Nowata, OK        33-35--68 -3
 T8  Austen Nelms   Owasso, OK        33-35--68 -3
 12  Brooks Robison Broken Arrow, OK  34-35--69 -2
 T13 Chase Carr     Ponca city        36-34--70 -1
 T13 Adam Hanson    Tulsa, OK         33-37--70 -1
 15  Mason Gough    Bixby, OK         37-34--71 E 
 16  Shea Heble     Bunch, OK         36-36--72 +1
 17  Nick Williams  Tulsa, OK         36-38--74 +3




============================================================
Results for contest Boys 12-14:
============================================================
 1   Aussie Enzbrenner Owasso, OK             31-30--61 -10
 2   Justin Moore      Broken Arrow, OK       34-29--63 -8 
 T3  Garrett Jelley    Tulsa, OK              33-32--65 -6 
 T3  Alec Wilbert      Wichita, KS            34-31--65 -6 
 T3  Jp Ray            Broken Arrow,, OK      35-30--65 -6 
 T6  Chandler Wasson   Mannford,  Ok          32-34--66 -5 
 T6  Palmer Hays       Fayetteville, AR       33-33--66 -5 
 T8  Jason Ohman       Broken Arrow, OK       35-33--68 -3 
 T8  Logan Mathews     Ada, OK                32-36--68 -3 
 10  Bailey Stamper    Collinsville, OK       37-32--69 -2 
 11  Josh McFarland    Locust Grove,Ok        35-35--70 -1 
 12  Josh Gentry       Shawnee, OK            35-36--71 E  
 13  Wade Witcher      Broken Arrow, OK       37-35--72 +1 
 14  Blake Anthamatten Tulsa, OK              37-39--76 +5 




============================================================
Results for contest Boys 9-11:
============================================================
 1   Parker Rose    Stigler, OK        31 -4
 T2  Tyler Rhodes   Owasso, OK         32 -3
 T2  Cooper Bates   Nichols Hills, OK  32 -3
 T2  Trace Van Pelt Jenks, OK          32 -3
 T2  Austin Wilbert Wichita, KS        32 -3
 6   Caden Cox      Wichita, KS        33 -2
 T7  AJ Franklin    Tulsa, OK          34 -1
 T7  Jack Glenn     Stillwater, OK     34 -1
 9   Craig Sanders  Edmond, OK         35 E 
 T10 Davis Woodliff Tahlequah, OK      36 +1
 T10 Joey Wilson    Tulsa, OK          36 +1




============================================================
Results for contest Girls 12-14:
============================================================
 1   Mikaela Pritchard    Oklahoma City, OK  32 -3 
 T2  Garrett Jelley       Tulsa, OK          33 -2 
 T2  Palmer Hays          Fayetteville, AR   33 -2 
 T2  Emily Batchelder     Stillwater, OK     33 -2 
 T2  Emilee Rigsby Rigsby Ft. Gibson, OK     33 -2 
 6   Alec Wilbert         Wichita, KS        34 -1 
 7   Claire Emory         El Reno, OK        40 +5 
 8   Natalie Gough        Bixby, OK          45 +10




============================================================
Results for contest Girls 15-18:
============================================================
 1   Kina Boone       Choctaw, OK            31-30--61 -10
 T2  Kaylie Eason     Bartlesville, OK       33-31--64 -7 
 T2  Taylor Schlyer   Wichita, KS            31-33--64 -7 
 4   Lexi Armon       Owasso, OK             32-33--65 -6 
 5   J.T. Neuzil      Bixby, OK              31-35--66 -5 
 6   Mia Gordon       Pryor, OK              34-33--67 -4 
 7   Kathryn Goodwin  Tulsa, OK              35-33--68 -3 
 T8  Rachel Fogleman  Broken Arrow, OK       33-36--69 -2 
 T8  Melissa Eldredge Eufaula, OK            35-34--69 -2 
 T8  Whitney Fillmore Tulsa, OK              32-37--69 -2 
 11  Emilee White      Duncan,OK             35-39--74 +3 
 

South Lakes Golf Course Tournament Results


South Lakes Association of Men (S.L.A.M.)
June 16th, 2012
Individual Points Game

1st Front 9: Ron Kelley                            +5
2nd Front 9: Dennis Yost                        +4
3rd Front 9: Steve Wardlow                   +4

1st Back 9: Brent Orr                               +6
2nd Back 9: Orville Bryant                     +5
3rd Back 9: Brent Bridges                      +5

1st Overall: Joe Piantanida                    +8
2nd Overall: Bill Parker                           +7
3rd Overall: Bill Fisher                            +7

Overall Total Points: Jason Gulley          39 points

Closest to the Pin:
#2 Joe Piantanida
#6 Paul Stanton
#13 Sonny Davis
#17 Jerry Roley



South Lakes Association of Men(S.L.A.M)
May 12th, 2012
2 Man Combined Low Net
 
1st  Terry Tarwater & Jim Robinson  134
2nd  Bill Parker & Jim Denovo           134
3rd  Billy Fisher & Dale Cooper         134
4th  Paul Stanton & Tim White            134
5th  Orville Bryant & Jason Marks      135



TULSA GOLF ASSOCIATION
Two Man Challenge
South lakes GC
April 14-15, 2012
 
SUNDAY PAIRINGS
C FLIGHT --
10:00   Poston, Mike               81
            Rogers, Victor
            Barnard, Keenan         78
            Barnard, Matt
 
10:08   Agimudie, Chris          76
            Caskey, Jason
            Tinsley, Jeff                 76
            Wiseley, C.J.               
 
10:16   Bryant,  Obie               74
            Marks, Jason
            Panzer, Adam              74       
            Polak, Eric
 
10:24   Roland, Bob                 74
            Stoepplewerth, Joe
Howard, Curt              73
Sullivan, Tyler
 
10:32   Fenner,  Mike              72
            MacLeod,  Ken
            Kilbury, Merlin                        72
            Williams, Burch
 
 
B FLIGHT --
10:40   Humphries, Ron          70
            Jordan, David
            Keeth, Gary                 70
            Lunger,  Bryan
 
10:48   Hunt, Richard              69
            Trimble, Terry
            Brown, Matt                68
            Gray, Blake
11:00   Huntley, Patrick          68
            Kitchen, Shawn            68
 
11:08   Chissoe, Darrell          67
            Wood,  Brady
            Cohlmia,  Ed                67
            Lusnak, Mike
 
11:16   Martin, Lance             67
            Stanton, Paul
            Paul, Chip                    67
            Peck, Bobby
 
A FLIGHT --
11:24   Costello,  Mark           66
            Wiederkehr, Cole
            Glenn, Jeff                   66
            Ragsdale, Joey
 
11:32   Baber, Mark                64
                Nickle, Jeff
                Dobbs, Bill                           64
                Wing,  Dave
 
11:40     Fisher, Brad                        64
                Rist, Rod
                Edwards, Marty                                63
                Geiger,  Phil
 
11:48     Gulley, Jason                     63
                Wiederkehr, David         
                Hoagland, Tim                   63
                Kee,  Ken



South Lakes G.C.
S.L.A.M.  Individual Low Net
April 7th, 2012.
 
A Flight                                                               
1st  Rob Freyaldenhoven  69                          
2nd  Bill Parker                     70                         
3rd  Tim Tiger                       70                         
B Flight                                                               
1st  Ron Creason                  68
2nd  Brian Bridges                 68
3rd  Bob Freyaldenhoven    69
C Flight
1st  Craig Jones    64
2nd  Mike Griggs   69
3rd  Dale Cooper   71
D Flight
1st  Dwayne Herndon  64
2nd  Tim White               71
3rd Bart Rhodes              71
Closest to Pin
Rob Freyaldenhoven  #2
Brian Garcia                 #6
Bill Fisher                     #13
Brad Fisher                  #17


South Lakes Association of Men
March, 10th, 2012
Individual Stroke Play Tournament
Results:
 
A-Flight                                                             C-Flight
1st Rod Rist - 68                                         1st Mike Griggs 86
2nd Tim Tiger 72                                         2nd Chuck Kiehl 86
3rd " Brad Fisher 74                                    3rd Brian Bridges 87
 
B-Flight                                                              D-Flight
1st  Kirby Abney 82                                  1st Arthur Richey 93
2nd Dale Cooper 82                                 2nd Mike Morgan 93
3rd Steve Upton 83                                  3rd Beau Johnson 94
 
Skins
#4 Sonny Davis     #8 Jim Denovo
#14 Rod Rist          #16 Rick Hart         #18 Tim Ophoff



2011 United Way Golf Scramble
South Lakes Golf Course
1st Place
R. Stout
R. Warren
L. Johnston
D. Bradford
 
2nd Place
D. Bryan
S. Harrold
D. Walters
A. Hood
 
3rd Place
M. McAdow
F. Taylor
R. Jacewitz
R. Litvinchuk
 
 
Closest to Pin
#6 Richard Jacewitz
#17 Darla Moffitt
#2 Simeon Harbin
#13 Fred Taylor

SLAM TWO MAN BLIND DRAW SCRAMBLE
10/22/2011

1ST PLACE- Terry Tarwater/ Brad Fisher

2ND PLACE-Tim Ophoff/ Bill Parker

3RD PLACE-Dale Cooper/ Jim Robinson

4TH PLACE-Chuck Kiehl/ Steve Wardlow

Closest to the Pin Winners

#2- Tim Ophoff

#6- Brian Bridges

#13-Rob Freyaldenhoven

#17-Bill Parker



Tulsa Ski Club Scramble
10/2/2011

"A" Flight
1st G. Elsberry, B. Elsberry, B. Pearson, B. Grant   57

2nd H. Spencer, C. Frazell, H. Samsel, E. Reed        57

"B" Flight
1st B. Yarbrough, K. Cooper, B. Rosene, C. Simpson    63

2nd B. Thurman, D. Wilkinson, S. Gills, S. Whelen          64

Closest To Pin Winner

#17 Bob Pearson

Longest Drive Winners

#9 Bruce Lisooey

#12 Elaine Walsh



Slam Two Man Scotch/Scramble
8/13/2011
1st Place- Steve Wardlow/Chuck Kiehl

2nd Place- George Hooper/Joe Piantanida

3rd Place- Mark Eberhard/Arthur Richey

4th Place- Bill Parker/Bob Freyaldenhoven

Closest to Pin Winners

Brian Garcia- #2

Joe Piantanida- #6

Brent Orr- #13

Tim Ophoff #17



S.L.A.M. Championship
Championship Flight

1) Rod Rist
2) Jason Gulley
3) Terry Tarwater

Golden Bear Flight

1) Les Rogers
2) Bill Parker
3) Kent Inouye

Black Night Flight

1) Jim DeNovo
2) Dale Cooper
3) Arthur Richey

The King

1) John McGinnis
2) Shawn Gorrell
3) George Hooper


LaFortune/South Lakes
Women's Nine Hole Golf Association
Member-Guest Day
June 23, 2011
1.Winning team with a score of 67

SUE WARNER

SUZANNE MARSHALL(G)

DEBBIE ZANOVICH

CINDY FACKER(G)

68 (declared 2nd place)

POLLYMIDDLETON

GAIL ESHOM

MARCIA DAVIS

DIANNE GOSS(G)

68 (3rd place)

ADELIA FARRIS

EDIE ALLEN(G)

MARION SIMMONS

JUNE DUDLEY


S.L.A.M.
June 11th, 2011
Points Game

1st  Rod Rist  most points(36)

1st  Joe Piantanida   front nine points +2.5

2nd George Hooper  front nine points +2.5

3rd  Brent Orr   front nine points +2.5


1st   Jim Denovo  back nine points +5.5

2nd Brad Fisher  back nine points +4

3rd  Jim Robinson  back nine points +3.5

 
1st  Dwayne Herndon  18 hole points +9

2nd Shawn Gorrell  18 hole points +6

3rd  Ed Lowther  18 hole points +6



May 21, 2011
South Lakes Golf Course
S.L.A.M.
Gimme A Mulligan-Low Gross

A-Flight
1st  Terry Tarwater  70
2nd  Jason Gulley  71
3rd  Bradley Fisher  73

B-Flight
1st  Bart Rhodes  79
2nd  Steve Wardlow  82
3rd  Mark Eberhard  84

C-Flight
1st  Sam Upton  81
2nd  Mark Kinney  82
3rd Luke Compton  85


April 16, 2011
South Lakes Golf Course
Southlakes/LaFortune Interclub Matches

LaFortune Park  defeats  South Lakes
        52.5                                     40.5

complete scoreboard available at South Lakes Facebook page

March 12, 2011
S.L.A.M
Individual Low Gross

A-Flight
1st Terry Tarwater 70
2nd Rod Rist          71
3rd Jason Gulley     72

B-Flight
1st Rob Freyaldenhoven 81
2nd Bob Freyaldenhoven 81
3rd Jim Robinson           81

C-Flight
1st Chuck Kiehl  87
2nd Jim Denovo  87
3rd  Luke Compton 88

April 2, 2011
S.L.A.M.
Individual Low Net

A-Flight
1) Sonny Davis
2) Jason Gulley
3) Rob Freyaldenhoven

B-Flight
1) Bob Freyaldenhoven
2) Brian Bridges
3) Steve Wardlow

C-Flight
1) Arthur Ritchey
2) Ed Lowther
3) Mark Eberhard

D-Flight
1) Shawn Gorrell
2) John McGinnis
3) Harley Brinkley

Golf Course News

Welcome to the South Lakes Golf Course!

All our guests are invited to register to receive our latest course news and exclusive access to member only online specials.

Book your tee time now online or call (918) 746-3760.